تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
درباره ما فروشگاه شریف الکترونیک خانه هوشمند

هسته مرکزی شریف الکترونیک در زمستان 1383 با هدف مشاوره، طراحی و اجرای سیستمهای پیشرفته امنیتی شکل گرفت. از آن زمان با پیشرفت تکنولوژی و با حضور نسل جدید سیستمهای ایمنی و امنیتی در قالب هوشمندسازی ساختمان، شریف الکترونیک در سال 1390 وارد عرصه هوشمندسازی ساختمان گردید.

 

در همان ابتدای امر مشخص گردید که دوستان و همکارانی که تمایل به فعالیت در این عرصه دارند با مشکلات زیادی در خصوص تامین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری روبرو هستند.از این رو شریف الکترونیک با ایجاد تیمهای R&D و پشتیبانی فنی به سرعت سعی در بروزرسانی داخلی این تکنولوژی نمود.

در این مسیر شریف الکترونیک توانست به صورت تخصصی در زمینه سیستمهای اعلام حریق و هوشمندسازی ساختمان فعالیت نماید. سپس شریف الکترونیک بر آن شد تا با راه اندازی یک فروشگاه جامع، تجهیزات مرتبط با سیستمهای هوشمندسازی و سیستمهای ایمنی و امنیتی را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به همراه آموزشهای عملی و کاربردی در دسترس همکاران و علاقه مندان قرار دهد.

در فروشگاه شریف الکترونیک شما به راحتی میتوانید با انواع محصولات در زمینه هوشمندسازی، ایمنی و امنیتی آشنا شده و هر نوع اطلاعات فنی لازم را در خصوص تک تک ماژولها و نحوه نصب و راه اندازی آنها کسب نمایید. همچنین امکان خرید آنلاین محصولات بدون واسطه و با مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان مهیا گردیده است. کارشناسان فنی شریف الکترونیک به صورت شبانه روزی و آنلاین پاسخگوی سوالات فنی شما دوستان می باشند.

درباره ما فروشگاه شریف الکترونیک خانه هوشمند

شریف الکترونیک فقط یک فروشگاه نیست. شریف الکترونیک یک دوست و همراه همیشگی برای آنهاییست که به دنبال تکنولوژی های نوین هستند. شریف الکترونیک مسیر رسیدن به آینده را برای دوستان هموار می نماید. شریف الکترونیک به شما کمک میکند تا با نگاهی واقع بینانه به آینده و تکنولوژی های در حال توسعه بتوانید به سرعت در مسیر رشد و ترقی قرار بگیرید. شریف الکترونیک در ابتدا یک دوست خوب برای شماست.