تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
30 تیر 1396
427 views
بدون نظر

شما دوست و همکار گرامی، میتوانید به 2 روش از شریف الکترونیک خرید نمایید.

1- خرید اینترنتی از فروشگاه شریف الکترونیک

در این روش شما میتوانید به آسانی و با ایجاد یک حساب کاربری در یک زمان کوتاه اقدام به انتخاب کالاهای مورد نیاز خود نموده و آنها را در سبد کالای خود قرار دهید. سپس روش ارسال محموله را مشخص نموده و پس از آن از طریق درگاه پرداخت سایت شریف الکترونیک اقدام به تسویه حساب نمایید. پس از تسویه حساب ایمیلی حاوی شماره تاییدیه سفارش برای شما ارسال گردیده و سفارش شما بلافاصله به واحد بسته بندی و ارسال کالا ارجاع می گردد. در این روش شما به آسانی و در هر ساعت از شبانه روز و در کوتاه ترین زمان میتوانید خرید خود را انجام دهید.

2- تماس با دفتر مرکزی شریف الکترونیک و درخواست سفارش به صورت تلفنی

در این روش شما می توانید از طریق تماس با دفتر مرکزی فروشگاه شریف الکترونیک ( شماره های : 01132475233 – 01132475234 – 01132475263 – 09331501682 ) کالای مورد نظر خود را به صورت تلفنی سفارش داده و پس از انجام مراحل تسویه حساب ( معمولا به صورت کارت به کارت ) و دریافت آدرس، سفارش شما به واحد بسته بندی و ارسال ارجاع گردیده و بلافاصله برای شما ارسال می شود. در این روش شما می توانید به آسانی از مشاوره تلفنی همکاران بخش فنی شریف الکترونیک در انتخاب کالای مورد نظر خود استفاده نمایید.

به یاد داشته باشید شریف الکترونیک فقط یک فروشگاه نیست. شریف الکترونیک یک دوست و همراه همیشگی برای آنهاییست که به دنبال تکنولوژی های نوین هستند. شریف الکترونیک مسیر رسیدن به آینده را برای دوستان هموار می نماید. شریف الکترونیک به شما کمک میکند تا با نگاهی واقع بینانه به آینده و تکنولوژی های در حال توسعه بتوانید به سرعت در مسیر رشد و ترقی قرار بگیرید. شریف الکترونیک در ابتدا یک دوست خوب برای شماست.

ما همیشه بهترین گزینه ها را برای شما فراهم می کنیم.